Öne Çıkan Özelliker

Ve karşınızda tamamen yenilenen Alba S Pro 2. Alba'dan uzun süredir beklenen, konforlu, güvenli ve uzun menzilli bir elektrikli scooter olan  Alba S Pro tamamen yenilendi. Alba S  Pro 2  ile maksimum 40 Km/saat hıza erişebilir ve  25-40 Km'lik etkileyici bir menzile sahip olabilirsiniz. 48V 450W motor ile donatılmış Alba S Pro 2, 75 kg.  sürücü ağırlığı ile %14'e kadar eğimli yokuşları rahatlıkla çıkabilir. Yeni S Pro 2, 12" havalı  lastikler, kolay ve güvenli kontrol ve mükemmel frenleme yeteneği için ön-arka disk fren sistemi ve gece sürüşleri için güçlendirilmiş ön ve arka aydınlatma ile donatılmıştır. Yana katlanan gidon boğazı ile Yeni Alba S Pro 2 katlandığında çok daha az yer kaplar. S Pro 2'de daha konforlu bir sürüş için, herhangi engebeli bir yoldaki titreşimleri sönümleyen süspansiyon bulunur. Alba S Pro 2 'yi  satın alırken farklı tabanlık tasarımlarıyla kişiselleştirebilirsiniz. Yeni Alba S Pro 2, bugüne kadar hiç karşılaşmadığınız bir elektrikli scooter.

Uzun Menzil

Başlangıç bataryası ile Türkiye’de bulabileceğiniz en uzun menzilli e-scooter, Alba S Pro 2. 75kg sürücü ağırlığı ile başlangıç bataryasında 25km (seviye 3), 35km (seviye 2), ve 45km (seviye 1) menzile erişebilirsiniz. Opsiyon seçenekleri ile birlikte %60 oranında daha uzun menzil sağlıyor. 

Maksimum Konfor

Türkiye’deki en geniş ayak koyma alanına sahip e-scooter, Süspansiyonlu ön maşa ve 12 inch özel havalı lastikleri ile sarsıntısız ve konforlu ulaşım keyfi Alba S Pro 2 e-scooter’da.

Yüksek Güvenlik

Yeni Alba S Pro 2’de bulunan çift pistonlu ön-arka disk frenler ile yüksek güvenlik.

Tırmanış Açısı

Yeni Alba S Pro 2 e-scooter,75 kg. sürücü ağırlığı ile %14 maksimum tırmanış açısına sahip.

Güçlü Motor

Maksimum 900W güç ile özel scooter motoru.

Renkli TFT Gösterge

Yeni Alba S Pro 2'de standart olarak kullanılan renkli TFT gösterge ile gece/gündüz tüm sürüş bilgilerinizi görebilirsiniz.

Yana Katlanabilir ve ayarlanabilir gidon

Yenilenen Alba S Pro 2'de kullanılan ayarlanabilir gidon sürüş pozisyonunuzu rahatlıkla ayarlayabilmenizi sağlıyor. Yana katlama özelliği ile katlandığında çok daha az yer kaplıyor

Güçlendirilmiş Aydınlatma

Güçlendirilmiş ön-arka aydınlatma ile yenilenen Alba S Pro 2'da gece sürüşü de çok güvenli.

x