Öne Çıkan Özelliker

S Pro, Alba'dan uzun süredir beklenen, ultra uzun menzilli bir e-scooter. Maksimum 25 Km/hızı ile 100 Km'lik etkileyici bir menzile sahiptir ve 15 dereceye kadar eğimli yokuşları rahatlıkla çıkar. S Pro 12" patlamaz dolgu lastikler, kolay ve güvenli kontrol ve mükemmel frenleme yeteneği için çift fren sistemi ile donatılmıştır. S Pro'da daha konforlu bir sürüş için, herhangi engebeli bir yoldaki titreşimleri sönümleyen bir süspansiyon bulundurur. Alba S Pro ile bir gezintiye çıkın ve seyahatinizin keyfini çıkarın…

Uzun Menzil

Başlangıç bataryası ile Türkiye’de bulabileceğiniz en uzun menzilli e-scooter, Alba S Pro. Opsiyon seçenekleriyle birlikte 100 km’ye kadar menzil sağlıyor.

Maksimum Konfor

Türkiye’deki en geniş ayak koyma alanına sahip e-scooter, Süspansiyonlu ön maşa ve 12 inch özel dolgu lastikleri ile sarsıntısız ve konforlu ulaşım keyfi Alba S Pro e-scooter’da.

Yüksek Güvenlik

Ön disk frenler, ve özel olarak geliştirilmiş e-scooter arka kampana sistemi ile yüksek güvenlik.

Tırmanış Açısı

Alba S Pro e-scooter, 75 kg. ağırlık ile 14 derece maksimum tırmanış açısına sahip.

Güçlü Motor

Nominal 350W, maksimum olarak 700W güç verebilen özel scooter motoru.

12 inch özel dolgu lastikler

Kullandığımız özel üretim lastikler güvenlik ve konforunuzu arttırken, 5 yıl boyunca sorunsuz satış sonrası müşteri deneyimi sunuyor.

Opsiyon Seçenekleri

Bir Alba klasiği, istediğiniz batarya kapasite ve şarj aleti ile Alba S Pro’nuzu özelleştirebilirsiniz.

Sürüşe hazır

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Alba Scooter Pro tüm testlerden geçtikten sonra tam kurulu olarak size gönderiliyor. Yapmanız gereken sadece kutusunu açmak.

x