Projeler

Alba olarak, sahip olduğumuz bilgi, tecrübe ve öğrenme isteğimizi, her gün gelişen teknolojiyi ile harmanlayarak inovatif ürün ve hizmetler geliştirmek ana hedeflerimizdendir. Bu kapsamda, elektrikli ulaşım başlığı altında sonuçlandırılan, devam eden veya planlanan farklı ar-ge projelerimiz bulunmaktadır. Mevcut projelerimiz ve proje talepleriniz için bizimle temasa geçebilirsiniz. 

Özellikle yerel yönetimlerin ajandalarında bisiklet kullanımın arttırılması, kaos haline gelmiş şehir içi ulaşım için anahtar konulardan biri haline gelmiş bulunuyor. Bisiklet yollarının uzaması ve yaygınlaşması, diğer ulaşım hatları ile entegrasyonun yoğunlaşması, bisiklet kiralama sistemlerinin çoğalmasını zorunlu kılıyor.

Bisikletlerin kredi kartı ve/veya kent ulaşım kartları kullanılarak kiralanmasını sağlayan, endüstriyel bilgisayar entegreli, merkezi bilgisayar sistemi ile sürekli veri alışverişi yapan ve bölgesindeki park istasyonların yönetimi sağlayan akıllı üniteler ve bu üniteler ile birlikte çalışacak akıllı e-bisikletler üzerinde çalışıyoruz.

battery

Pil puntalama merkezimizde istediğiniz Voltaj ve Amperde pillerinizi puntalamaktayız, Eskisinin aynısını veya yeni bir pil grubunu istediğiniz pillerden oluşturuyoruz, Yaptığımız her yeni pil grubunu önce TEST edip sonra teslim ediyoruz.

Detaylar için bize ulaşın...

pil

x