Öne Çıkan Özellikler


Herkes, her yeri keşfedebilsin diye ! Alba mühendisliği ile tasarlanan, her bileşeni özenle seçilen, ulaşılabilir ve herkes için ürettiğimiz Alba Explorer karşınızda. Bu çok özel olarak üretilmiş elektrikli bisiklet ile fiyat-performansın sınırlarını zorluyoruz. Herkes için tasarlanmış boyutları ile Alba Explorer tüm kullanıcı adaylarına hitap ediyor. Alba Explorer disk frenleri ve elektrikli bisikletler için özel üretilmiş Kenda lastikleri ile güvenli bir sürüş sağlarken, basit temiz ve hafif tasarımıyla size bambaşka bir deneyim sunuyor. Bir Alba klasiği olan farklı batarya kapasitesi opsiyonlarıyla istediğiniz menzile sahip olup, dilediğiniz her yeri keşfedebilirsiniz. Alba Explorer tüm görevler için hazır.

Tasarım

Alba Explorer hafif tasarımı ile kullanım ve taşıma kolaylığına sahiptir. Tamamen kadro içine entegre kablolar ile temiz bir görüntü sağlar. 21.5’’ kadro boyu ile şehir içi/şehir dışı kullanımlarda herkese hitap edebilir.


Bafang Hub Motor

Bafang geared hub motor, hafif ve kompakt tasarıma sahiptir. Ürettiği 32Nm tork ile sizi yokuşlardan rahatlıkla çıkarır. Yokuşları daha önce hiç çıkmadığınız kadar kolay çıkabilirsiniz.


İstediğin Kadar Menzil

Standartta sunulan 36V 7,8 Ah (280Wh) batarya paketinden başlayan 690 Wh ‘e kadar sunulan batarya seçenekleri ile istediğiniz menzile sahip olup, dilediğiniz yeri keşfedin.

Alba Explorer Mekanik Disk

Disk Frenler

Tektro Aries mekanik disk frenler ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Her yerde ve her koşulda. 

 


Çıkarılabilir Batarya - USB Portu

Kadronun üzerinde bulunan kapaklı bölümden hareket halindeyken bile mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

x