Öne Çıkan Özellikler

Şık, güvenilir bir elektrikli şehir bisikleti arıyorsanız ALBA CITY tam sizin aradığınız bisiklet. ALBA CITY, hem şehir içi ulaşımda hem hafta sonu turlarında veya ailenizle geçireceğiniz zamanlarda yanınızda olacak modern bir şehir e-bisikletidir. Tektro Aries disk frenleri güvenli bir frenleme sağlarken, Zoom süspansiyonlu ön maşa engebeli yollarda darbeleri emerek sürüş konforunuzu arttırır. Alba City e-bike ta bulunan LG yeni nesil li-Ion hücrelere sahip 374Wh’lık batarya paketi ve 32Nm tork üreten Bafang Motor, sizin daha uzun mesafeleri gitmenize ve daha dik yokuşları rahatlıkla çıkmanızı sağlar.
Ayarlanabilir gidon ve sele borusu sayesinde, bisiklet tüm vücut ölçülerine rahatlıkla uyarlanabilir. Bu unisex e-bisiklet ile konforlu bir ulaşım aracının keyfini çıkartın.

Kadroya Entegre Batarya

Yeni nesil LG Li-Ion hücreli 36V/10,4Ah Batarya bisikletin kadrosunun üzerinde bulunan özel batarya yuvasına yerleştirilmiştir. Bu tasarım, Alba City‘ye hem yalın ve modern bir görünüş, hem de bisikletin doğal ağırlık merkezi üzerinde bulunduğu için dengeli bir sürüş sağlar. Sizi hırsızlardan koruyan, güvenli tasarım.


‘Step Through’ Kadro tasarımı

Alba City’de rahatlığı ön plana aldık. Sürüş pozisyonu ne kadar dik ise sürüş konforu o kadar fazladır. Alçak kadro geometrisi ile bisikletten inmek/binmek daha kolaydır.


Kişiselleştirme

Farklı batarya, şarj aletleri, gösterge opsiyonları bisikletinizi kişiselleştirebilirsiniz. Böylece tam sizin ihtiyacınız olan ürünü seçebilir, ihtiyacınız olmayan opsiyonlar için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.


Bafang Geared Hub Motor

Bafang geared hub motor, hafif ve kompakt tasarıma sahiptir. Ürettiği 32Nm tork ile sizi yokuşlardan rahatlıkla çıkarır. Yokuşları daha önce hiç çıkmadığınız kadar kolay çıkabilirsiniz.

Kenda E-bike Lastikleri

Özellikle elektrikli bisiklet endüstrisinde kullanılmak üzere tasarlanan Kenda lastikler, bulundurduğu yanal oluklar ile yüksek hızlarda, ıslak ve kaygan zeminlerde güvenli bir tutuş sağlar.


LG Lityum İyon Batarya Paketi

Elektrikli bisikletlerin en önemli komponentlerinden biri olan içinde yeni nesil LG 18650 Li-Ion hücreler bulunduran batarya, 2,5 kg ağırlığı ile ortalama 50 km menzil sağlar. Yaklaşık 1000 şarj dönüsüne sahip olan batarya bakım gerektirmez. Kadronun üzerinde bulunan şarj yuvası ile dilerseniz bisikletin üzerinde veya bataryayı çıkararak evde şarj edebilirsiniz.


Spanninga LED Aydınlatma

Önünüzdeki yolu aydınlatmak için, bir düğmeye basarak bataryadan beslenen entegre, yüksek güçlü LED farını açın. Asla karanlıkta kalmayın.


El Gazı Desteği

Motorun gücünü istediğiniz anda yanınızda hissedin.


Ayarlanabilir Gidon

Ayarlanabilir gidon ve sele borusu sayesinde, bisiklet tüm vücut ölçülerine rahatlıkla uyarlanabilir.


Renkli LCD Gösterge Opsiyonu

ALBA için tasarlanan ara yüze sahip full renkli LCD gösterge ile tüm sürüş bilgilerine erişin.
• Anlık batarya durumu, motordan anlık çekilen akım, saat, odometre, menzil, sürüş süresi, anlık ve ortalama hız bilgileri.

Tektro Disk Frenler

Ön – Arka 180mm Tektro Aries mekanik disk frenler ıslak zeminlerde bile güven veren bir frenleme sağlar.


7 Vites – Yüksek Dişli Aralıkları

Ayaklarınızın altında motor gücü olsa da, yüksek dişli aralıklarına sahip bir vites sistemi her zaman güven verir. Böylece çok dik yokuşları daha rahat çıkar, yüksek hızlarda boşa pedal çevirmek zorunda kalmazsınız.Zoom Amortisörlü Maşa

Zoom süspansiyonlu ön maşa engebeli yollarda darbeleri emerek sürüş konforunuzu artırır.

x