Öne Çıkan Özellikler

Yeni Alba City 2 karşınızda! City 2'nin göze çarpan özellikleri arasında 'step-thru' kadro tasarımı, Bafang yüksek torklu hub motor, e-bike lastikleri, tektro disk frenler, ve daha birçok yenilikçi özellik bulunuyor. Alba City 2 kadroya entegre, standart sunulan 346Wh Li-İon bataryası ile, daha uzun menzil ve konforlu bir sürüş sağlar. Yeni Alba City 2 ayarlanabilir gidon boğazı ve beyaz rengi ile, 5 kata kadar güçlendirilmiş bataryadan beslemeli ön ve arka aydınlatmaları, yenilenmiş batarya kitleme mekanizması, ve frenleri ile siz ne istediyseniz, biz onu ürettik. Opsiyonlarıyla Yeni Alba City 2'yi kullanım amacınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. 

Kişiselleştirme

Farklı batarya, şarj aletleri, gösterge opsiyonları ile bisikletinizi kişiselleştirebilirsiniz. Böylece tam sizin ihtiyacınız olan ürünü seçebilir, ihtiyacınız olmayan opsiyonlar için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.


Bafang Geared Hub Motor

Bafang geared hub motor, hafif ve kompakt tasarıma sahiptir. Ürettiği 32Nm tork ile sizi yokuşlardan rahatlıkla çıkarır. Yokuşları daha önce hiç çıkmadığınız kadar kolay çıkabilirsiniz.


2.35 lastik genişliği ve E-bike Lastikleri

Özellikle elektrikli bisiklet endüstrisinde kullanılmak üzere tasarlanan geniş tabanlı lastikler, ıslak ve kaygan zeminlerde güvenli bir tutuş sağlar.


Ayarlanabilir Gidon Boğazı

Yeni Alba City 2’de kullanılan her iki açıda da ayarlanabilir gidon boğaz, doğru sürüş pozisyonu ile sürüş rahatlığı ve güvenliği sağlar.


Kadroya Entegre Bagaj

Yeni Alba City 2’de kadroya entegre bagaj ile istediğiniz bagajınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.


8 Vites – Yüksek Dişli Aralıkları

Yeni Alba City 2'de kullanılan geliştirilmiş vites aralıkları ve aktarıcı ile çok dik yokuşları çok daha rahat çıkar, üstün hız performansı alırsınız.


Tektro MD-200 Mekanik Disk Fren

Ön – Arka 160mm mekanik disk frenler ıslak zeminlerde bile güven veren bir frenleme sağlar.


Wellgo pedallar

Yeni Alba City 2 ile wellgo tarafında elektrikli bisikletler için geliştirilmiş alüminyum platform pedallar standart olarak sunuluyor.


'Step-Thru' Kadro Tasarımı

Rahatlığı ön plana alan, alçak kadro geometrisi ile bisikletten inmek/binmek daha kolaydır, yerden sadece 30 cm.


Kadroya Entegre Batarya

375Wh Li-İon batarya paketi bisikletin kadrosunun üzerinde bulunan özel batarya yuvasına yerleştirilmiştir. Bisikletin doğal ağırlık merkezi üzerinde bulunan batarya, dengeli bir sürüş sağlar.

x